W dniach 30-31 sierpnia 2024r w Lidzbarku Warmińskim odbędzie się spartakiada senioralna. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Federacja Uniwersytetów Trzeciego Wieku Warmii i Mazur w Olsztynie. Dwudniowe zawody sportowe w 8 dyscyplinach sportowych odbywać się będą na obiektach w Lidzbarku Warmińskim. Patronat honorowy tej imprezy objął Marszałek Województwa -Pan Marcin  Kuchciński. Patronat medialny -TVP-3  i  Radio Olsztyn. Zadanie realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu województwa Warmińsko- Mazurskiego .W spartakiadzie zgłosiły swój udział 16 drużyn reprezentujących Uniwersytety i Akademie Trzeciego Wieku z naszego województwa. Realizatorem tego trudnego zadania jest  Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Lidzbarskiej i Burmistrz miasta Lidzbark Warmiński-Pan Jacek Wiśniowski.  Szczegółowy program tej wyjątkowej imprezy znajdziecie w galerii medium!

Zarząd federacji